Ifjovics Ferenc értékelése a Csorna elleni bajnoki mérkőzésről!

2018-04-10 Off By Németh Ferenc

Győzelem az U12-es bajnokin. Részletekért kattintson a bővebben gombra.

A mai mérkőzésre végre úgy készülhettünk, hogy mi vagyunk a találkozó esélyesei, hisz a Csornaiak mögöttünk voltak a táblázaton, habár az idei eredményeik tisztelete parancsoltak!
Gyorsan átvettük a játék irányítását, igaz több bosszantó hibát is elkövettünk, ennek ellenére a vendégek szinte semmi veszélyt nem jelentettek a csapatunkra.
A 15 percben az előtte beálló Bogdán lőtt a hálóba, rögtön a középkezdés után a kilépő Varga P lőtt a kapuba! Úgy éreztem ezzel el is dőlt a mérkőzés!
A félidő vége előtt egy jogos szabadrúgást Völgyi lőtt a hálóba a 18 m-ről. A magabiztos vezetésünk után folyamatos cserékkel frissítettük a csapatot, mert a hirtelen jött meleg megviselte a játékosokat!
A második félidőben néhány szép akció után tettük magabiztossá a győzelmünket a mai napon gyenge teljesítmény nyújtó Csornával szemben.
A vége 6-0 lett, annak ellenére, hogy többen is csak közepes teljesítményt nyújtottak! A mai győzelmünkkel megkezdtük a felzárkózást a középmezőnyhöz!