Ifjovics Ferenc vezetőedző értékelése a Csorna elleni bajnoki mérkőzésről

MLSZ U15 II.osztály Észak – Nyugati csoport
Fc Nagykanizsa – Csorna SE  1:5
Részletekért kattintson a bővebben gombra.

A szezon első hazai mérkőzésén a Csorna csapatát fogadtuk.
Szerettük volna feledtetni a múlt heti kisiklást, ennek megfelelően támadólag léptünk fel.
Jól is kezdődött a mérkőzés, hiszen két helyzet után rúgtunk egy kapufát, majd egy gólt is, amit a játékvezető lökés miatt érvénytelenített.
A 14 percben egy szöglet után gólt fejeltek a vendégek, ami megfogta a csapatot, elvesztettük a játék ritmusát, enerváltan, rossz felfogásban játszottunk.
Mezőnyjátékkal telt el az első félidő. A szünetben megbeszéltük, hogy szinte semmi nem valósult meg abból amit megbeszéltünk és hogy min kell változtatni.
Négy helyen is változtattunk, de nem sok sikerrel. A második félidő elején, szöglet után megint potyaízű gólt kaptunk, még fel se ocsúdtunk, egy oldalszabadrúgásból beívelt labda a hálóba kötött ki! 3-0, kegyelemdöfés, eddig sem játszottunk még elfogadhatóan sem, de a 3. gól után a maradék akarat is elfogyott, csak lézengtünk a pályán.
Többen mélyen a tudásuk alatt játszottak, erőtlenül, ami nem csoda, ha megnézzük a játékosok edzéslátogatottságát!A negyedik gól már menetrendszerűen egy kavarodás után született, pár lépésről!
A 70 percben két jó passz után Kovács Rómeó lőtt a hálóba, szépítettünk.
Kitámadtunk, hátha sikerül közelebb jönni, de egy előrevágott labdából újabb gólt kaptunk!Így kiütés lett a vége!
Sajnos többen is elfelejtették, hogy ezt a játékot megfelelő futás, agresszivitás, alázat nélkül nem lehet játszani!