Vasárnap a Puskás Akadémia második csapatát fogadjuk

2019-04-05 Off By Németh Ferenc

2019.04.07(Vasárnap) 16:00 órakor a 22.fordulóban a Puskás Akadémia második számú csapatát fogadjuk az Olajbányász Stadionban!

Tavaly ősszel a 7. fordulóban látogattunk Felcsútra, ahol a 35. percben vezetést szereztünk Péntek révén, de az eredményt nem tudtuk tartani a félidőig, így a 42. percben egyenlítettek a Felcsútiak.

A második félidőben az 55. percben megszerezte a vezetést a Puskás Akadémia. E közben Barna László két helyen változtatott. Kretz helyett Gerencsér érkezett, Béli helyett Kovács jött a pályára. Ennek köszönhetően a 70.percben tizenegyesből egyenlített csapatunk, amit Vlasics értékesített, de a hazai csapat hamar válaszolni tudott ismét a gólunkra, a 75 percben büntetőből szerezte meg a vezetést.
A 73. percben csapatunk támadójátékon frissített. Péntek helyett, Lőrincz érkezett a pályára. Ennek köszönhetően a 85. percben sikerült az egyenlítés a csereként beállt Lőrincz révén.