Egy félidőnyi gólínség után, örömfutball a második félidőben! U19 – es csapatunk ismét nagyarányú győzelmet aratott!

2020-11-06 Off By Németh Ferenc

A középmezőnyhöz tartozó együttesek csatáját, csapatunk magabiztos 7 – 1 –es győzelemmel zárta a Bonyhád fiataljaival szemben! Az első félidő gólínsége a második félidőre gólgazdag mérkőzést eredményezett!

U19:FC Nagykanizsa – Bonyhád 7 – 1 (0 – 0)

Összeállítás: Kálovics H.,(Berkes D.), – Mutter M.,Schmidt Á.,Szilágyi A.,(Rozs P.),Koller G., – Szabó B.,(Füzesi P.)Vető B.,(Kocsis J.),Faller K.,(Balogh L.), -Bános L.,(Dobri L.,Szabó M.),Csavari B.,Farkas R.

Gólszerzők: Csavari B.(2),Dobri L.,Koller G.,Szabó M.,Rozs P.,Farkas R.

Németh István Vezetőedző: ,,Csapatban az erő!”. Ezzel a mondattal na és persze a csapat felé gratulációval szeretném kezdeni értékelésemet! Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk és úgy érzem a mérkőzést végig a kezünkben tartva, irányítva sikeres mérkőzést vívtunk! Csapatunk erejét mutatja az is, hogy már nem első ízben a padról jönnek olyan játékosaink, akik beszállva lendíteni tudnak a játékunkon, vagy akár fontos gólt szerezve átlendítik a csapatot a nehézségeken! Sok sikert a folytatásra!