Utánpótlás eredmények

2019-05-20 Off By Németh Ferenc

2019.05.16.-n Csütörtökön az U19 és az U17-s korosztály a Sárvár csapatát fogadta hazai pályán.

U19:
FC Nagykanizsa – Sárvár FC 9-0 (4-0)
Gólszerzők: Horváth Gergő, Horváth Márk(3), Németh Erik(3), Sebestyén Martin, Hantos András

A mérkőzést Németh István az U19-s, csapat vezetőedzője értékelte:

“Jól és eredményesen játszva,ilyen arányban is,megérdemelt,magabiztos győzelmet arattunk és folytatjuk menetelésünket!
Gratulálok a fiúknak!”

U17:
FC Nagykanizsa – Sárvár FC 5-2 (2-2)
Gólszerzők: Vető Barnabás, Szabó Barnabás(2), Dobri Lajos, Németh Pál

A mérkőzést Visnovics László az U17-s, csapat vezetőedzője értékelte:

“A tavasz tizenkettedik fordulójában a tabella utolsó helyén álló csapat volt a vendégünk. A mérkőzésen támadásban és védekezésben a 4-3-3-as rendszerben játszottunk. A régi sérültek közül Tulézi és Németh játékra jelentkezett, ezért csak kapust kellett kérni az U15-ös csapattól.
A tabellán elfoglalt helyezés miatt a mai mérkőzésen a támadásra fektettünk nagyobb figyelmet. A tabellán mögöttünk álló csapatoknál játéktudásban /persze csak akkor, ha minden játékosom rendelkezésre áll és megfelelő edzettségi állapotban van/,szervezetségben és erőben jobbak vagyunk. Saját játékunk az egész mérkőzés folyamán elég hullámzó volt. A harmadik percben Szabó Barni szögletét Vető váltotta gólra. Több helyzetet is elpuskáztunk és a futball törvénye ismét beigazolódott, ellenfelünk egy nagy védelmi hiba után egyenlített. A bekapott gól kicsit megzavarta csapatunkat. A félidő közepén Szabó Barni szabadrúgásból megszerezte a második gólunkat. Ismét meg voltak a lehetőségek az előny növelésére, de egy újabb védelmi hiba után jött az egyenlítő találat. A szünetben megbeszéltük a hibákat, a jó dolgokat kiemeltük és a szélső játékosoktól kicsit bátrabb játékot kértem. A félidő közepétől minden téren átvettük a játék irányítását, helyzeteinkből hármat sikerült értékesíteni és közben kapunk érintetlen maradt. Voltak nagyon szép megoldások, passzok, csele és gólok, de előfordultak bosszantó hibák is.

A kapusunk (Bocskai) a bekapott gólokról nem tehetett, 2:2-nél hatalmas bravúrral mentette meg kapunkat a góltól.
A csapatból Póczakot , Szabó Barnit, Szilágyit és Schmidtet mindenkép ki szeretném emelni, a többiek játéka pont olyan hullámzó volt, mint a csapatunk játéka.”

2019.05.18.-n Szombaton az U15 és az U14 szintén a Sárvár ellen lépett pályára idegenben.

U15:
Sárvár FC – FC Nagykanizsa 4-7 (3-3)
Gólszerzők: Bános Levente(3), Józsa Ádám, Horváth Áron(2), Faller Kristóf

A mérkőzést Ifjovics Ferenc, az U15-s csapat vezetőedzője értékelte:

“Győzelem reményében indultunk Sárvárra, habár a keretünk újra erősen tartalékos volt. Egy őrült mérkőzést játszva, hisz a 13. percben már 3-0-a vezettek a hazaiak, amit a félidőig sikerült egalizálni. A 2,. félidőben 7-3-g elhúztunk, a végén szépítettek a hazaiak 7-4! Nagyon sok hibával, rengeteg gólhelyzet kihagyásával játszottunk, ennek ellenére magabiztos és teljesen megérdemelt győzelmet szereztünk!!”

U14:
Sárvár FC – FC Nagykanizsa 3-4 (1-2)
Gólszerzők: Sámi Bálint, Rákhely Péter, Mismás Dávid, Kolman Patrik

Az előző héten szintén pályára lépett az U14-s korosztály a Zalaegerszeg otthonában, ahol 2-0-s vereséget szenvedett.

2019.05.15-n és 18-n az U13 és az U12-s korosztály lépett pályára, szerdán a Hévíz otthonában, szombaton pedig a Gyirmót FC Győr csapatát fogadták hazai pályán.