Klubunk ifjú focistái is buzdíthatták a magyar válogatottat a Groupama Arénában!

2019-10-15 Off By Németh Ferenc

Az FC Nagykanizsa 40 utánpótlás játékosa vehetett részt 4 felnőtt kísérővel a Magyarország-Azerbajdzsán Európa bajnoki selejtező mérkőzésen, ahol a zárt kapus rendezés miatt csak 14 éven aluli gyerekek szurkolhattak a stadionban.
Bene Gábor Utánpótlás szakmai igazgató: Amikor kiderült, hogy zárt kapuk mögött rendezik a mérkőzést és lehetőség nyílik gyerekekkel feltölteni a stadiont, amit az UEFA szabályoz egyébként, akkor a klubunk azonnal jelezte a szövetségben a részvételi szándékát. Utólag kiderült, hogy dupla ennyi jelentkező is lett volna, de már nem volt lehetőség több jegy igénylésére. Köszönöm a klubunk vezetőségének, az utánpótlás edzőinknek, valamint a szülőknek az együttműködést és támogatást, hogy egy ilyen sportélményhez juttathattuk együtt a gyerekeinket!
Hajrá Magyarok! Hajrá Kanizsai Foci!