2019-11-12 Off By Németh Ferenc

U12 Mosonmagyaróvári TE 1904-FC Nagykanizsa 2:0
vezetőedző: Kelemen Attila
A bajnokságban az egyik legkevesebb gólt kapó középcsapat vendégei voltunk.
Mindkét csapat nagyon jól megszervezte a védekezését, így kevés gólhelyzet volt mindkét oldalon, leginkább a küzdelem dominált a középpályán.
A kapott gólt is egy labdakihozatalnál elvesztett labdából kaptuk.
A 2. félidőben is maradt ugyanaz a forgatókönyv, kevés helyzet, küzdelem.
Itt ugyan már többször is sikerült a védelmük mögé kerülni, de nem sikerült a gólszerzés.
A végén kitámadtunk az egyenlítésért, de egy eladott labda után kontrából kaptunk még egy gólt.
A csapatból Varga Patrik, Márfi Bence és Láng Zsombor nyújtott kiemelkedő teljesítményt.
A vereség ellenére büszke vagyok a csapatomra, mert a megbeszélt taktikát betartották, a labdakihozataloknál és támadásépítéseknél is sokszor szép, kombinatív megoldásokat alkalmaztak.

U13 Mosonmagyaróvári TE 1904 – FC Nagykanizsa 2-1 (1-1)
gólszerző: Varga P.jók: Tizedes K.,Mikler P., Kardos Á., Király K., Varga B.
vezetőedző: Rácz Szabolcs
Mély,felázott, nehéz talajú pályán szenvedtünk vereséget.
A mérkőzésen ennek következményeként inkább a küzdelem dominált, viszont még így is legalább 4-5 alkalommal alakítottunk ki tiszta gólszerzési lehetőséget.
Összességében nem érdemeltünk vereséget, sőt a helyzetek alapján akár a győzelem is reális lehetett volna.
Csapatomat dicséret illeti mind a hozzáállás mind a küzdeni tudás miatt.

U15 FC Nagykanizsa – Kozármisleny 4-1 (3-0)
Gólszerzők: Kolman Patrik, Heiszter Bálint 2, Horváth Áron
Jók: Az egész csapat
vezetőedző: Csáki József
Labdarúgáshoz ideális időben fogadtuk a velünk azonos pontszámmal rendelkező Kozármisleny csapatát.
Támadólag léptünk fel a meccsen, ami hamar gólrá is érett a 4. percben.
A srácokat ez megnyugtatta és bátran, felszabadultan fociztak.
A mérkőzés 25. percében már 3-0-ra vezettünk, ami el is döntötte a mérkőzés kimenetelét.
A mai mérkőzésen mindenki előtt le a kalappal egy számunkra nagyon fontos meccset sikerült abszolválni, ilyen aránnyal.

U17 PVSK-Nagykanizsa 2-1 (2-0)
Gól: Czene G.
Jók: Józsa Á., Füzesi P., Németh P.
vezetőedző: Szabó Benjámin
Az első félidő két szerencsétlenül bekapott góljára csak egyel tudtunk válaszolni.
A döntetlen igazságosabb eredmény lett volna, mert a lehetőségeink meg voltak hozzá.

U19 PVSK – FC Nagykanizsa : 5 – 1 (2 – 0)
Gl : Póczak Péter
vezetőedző: Németh István
Újabb idegenbeli mérkőzés és újabb idegenbeli vereség!Az őszi szezonban nem túl jó ómen ha idegenben lépünk pályára!