Lejátszotta utolsó bajnoki mérkőzését Leány U16-os csapatunk!

2022-11-29 Off By Németh Ferenc

PVSK csapata fogadott bennünket a hétvégén. Nehezen indult a mérkőzés a sok kihagyott helyzet miatt. Motiváltak voltak a lányok, de mindent egyénileg akartak megoldani, hiányzott a csapatjáték. Így csak 3 gólt sikerült szerezni az első félidő végére.

Második félidőt már nyugodtabban kezdtünk, támadásaink többször eredményes volt, így még 7-szer sikerült betalálni.

Eredményt tekintve magabiztos győzelmet arattunk, de a helyzetkihasználáson még javítanunk kell.

Bajnokság felénél a 3. helyen zártuk.

Góllövő listát a csapatunk játékosa vezeti: Fülöp Jázmin 16 góllal, de több játékosunk a tabella elején foglal helyet 4. helyen Báder Márta és Nagy Jázmin 14-14 góllal.

Gratulálok a Lányoknak az eddigi eredményhez!

Leány Regionális U-16 HNP Dél-Nyugati csoport 3. forduló Pécsi Vasutas SK-FC Nagykanizsa 1-10 (0-3)

Összeállítás: Kápics K., Bogdán F., Kepe K., Vékási F., Báder M., Pintér D., Fülöp J., Miklós M.L., Nagy J.

Csere: Marics M.

Góllövők: Fülöp J. (3), Miklós M.L. (2), Nagy J. (2), Vékási F., Pintér D., Báder M.