Női NB II: A Paks csapatát láttuk vendégül a hétvégén.

2024-03-21 Off By Németh Ferenc

Benedek József vezetőedző:

A papírforma mellettünk szólt, hisz eddigi eredményeink ellenük kedvezőek voltak.

Jól kezdtünk. Volt ritmusa a játékunknak. Gyakorlatilag minden támadásunk gólhelyzettel fejeződött be. Sajnos a jobbnál jobb lehetőségeket is kihagytuk. Félidőben így 0:0 -val pihentünk. Az 50. percben végre betaláltunk Sóstai L. révén. Még örültünk a gólnak mikor meg jött a paksiak válasza (1: 1).  A továbbiakban sem változott a játék képe. Mindent egy lapra téve támadtunk, de nem sikerült az eredmény tekintetében változást elérnünk.

Azt gondolom, hogy a második félidőre eléggé “átlátszóak” voltak már a támadásaink, igy azok jó részt hatástalanok maradtak. A mentalitással nem volt baj, a befejezéseknél a koncentráción kell javítanunk. Rendben voltunk, de az eredmény az hiányzott.

Női NB II. Nyugati csoport 16. forduló FC Nagykanizsa – Paksi SE 1 – 1 (0-0)

Összeállítás: Sebők V., Molnár R., Gergelics C., Németh P.(Fülöp J.), Szollár B., Sóstai L., Szabó Zs., Nagy-Fáró D.(Pintér D.), Kaszás N., Domján-Köröcz B., Gyergyák R.

Csere: Vékási F., Balassa D., Fülöp J., Pintér D.

Góllövő: Sóstai L.