Utolsó percben kapott góllal kaptunk ki

2019-03-18 Off By Németh Ferenc

Vasárnap csapatunk Dunaharasztiba látogatott 15:00 órakor. Tavalyi győzelmet szerette volna megismételni csapatunk,de sajnos az első félidőben a hazaiak kerültek előnybe, így 1-0-s félidei eredménnyel vonultak a csapatok az öltözőbe. A második félidőben Ekker helyett Gerencsér érkezett a pályára. Szünet után csapatunk beszorította a vendégeket a tizenhatosuk elé,ennek köszönhetően sikerült az egyenlítés a 49. percben, Vajda Roland révén. A 60. percben Béli helyett Lőrincz a 71. percben Kovács helyett, Kretz érkezett a pályára. A 70. percben Vittman egy oldalról lőtt szabadrúgásból a sorfalba lőtt, így a labda a kapufára pattant a 77. percben egy balról beívelt labdát Lőrincz csúsztatott, de centikkel elkerülte a kaput. A 93. percben a hazaiak egy bedobás után íveltek kapunk elé,de a menteni próbáló Borsi ütközte le a hazaiak támadóját, így a bíró a 11-s pontra mutatott amit Nichenko Igor értékesített. Az utolsó utáni pillanatban még Horváth B,. szögletből fejelhetett,de a labdát a kapus kezébe fejelte.