Győzelem a MOL Vidi II. ellen

2019-05-13 Off By Németh Ferenc

2019.05.14.-én Vasárnap a tabella 14. helyen álló MOL Vidi II. csapatát fogadtuk hazai pályán.

Az időjárás nem volt kedvező, hatalmas szél kísérte végig a mérkőzést, az első félidőben csapatunk a szél adta lehetőséget próbálta kihasználni, ez a 15. percben csapatunk megszerezte a vezetést, Pál jobbról beadott labdájára, Vittman érkezett és 5 méterről a kapuba fejelte a labdát 1-0.
Nem sokkal később ismét Pál adott remek labdát Kovács Olivérnek, aki ziccerig vezette a labdát, de a rövidbe tartó labdáját a kapus hárította.
Az első félidő vége felé egy jobbról elvégzett szöglet után, Major elé pattant a labda, aki estében próbált a kapuba lőni, de centikkel elkerülte a kaput!

A második félidőben a játék inkább a pálya közepén folyt, a mérkőzés vége felé Lőrinczet ugratta ki Hetesi, aki 18 méterről lőtt a kapura, de próbálkozását hárította a kapus. A játékvezető 5 perc hosszabbítást mutatott fel. Ez után a vendégek felíveltek egy labdát, amit Major csúsztatott meg a saját kapujára, de Horváth M. reflex mozdulattal hárított.
Csapatunk magabiztosan tartotta itthon a 3 pontot, így maradt a 6. helyen 36 ponttal!