Folytatódik klubunk Ovifoci programja

2019-04-05 Off By Németh Ferenc

Az őszi időszakhoz hasonlóan újra elindult klubunk Ovifoci programja, ami bővült, így már négy helyszínen folyik a gyerekek képzése. Jelenleg az Attila, a Kertvárosi, a Kossuth, valamint a Hétszínvirág Óvodában tartanak edzéseket Bene Gábor Utánpótlás Szakmai Igazgató irányításával Szabó Bálint és Gerencsér Attila utánpótlás edzők. A program célja a labdarúgás megismertetése az óvodásokkal olyan játékos gyakorlatokon keresztül, ahol már tudjuk fejleszteni a mozgásukat és a labdával való kapcsolatukat. A fő szegmens egyértelműen a játék megszerettetése és természetes fontos számunkra az is, hogy a tehetséges gyerekek megismerjék a klubunkat és a nálunk zajló munkát és utat mutassunk nekik az FC Nagykanizsa U7-es korosztálya felé, mondta el Bene Gábor Utánpótlás Szakmai Igazgató.

Képgaléria: