Nagyarányú győzelem a Prelog ellen

2019-07-22 Off By Németh Ferenc

2019.07.21. Vasárnap a Horvát negyedosztályú Mladost Prelog csapatát fogadtuk hazai pályán 18:00 órakor az Olajbányász Stadionban.
A mérkőzésen a nézők egy gól gazdag találkozót láthattak, hisz a félidőben már 5-0-s vezetéshez jutott csapatunk, majd a második félidőben szintén ötször sikerült betalálni az vendégek kapujában (10-0), így megszerezte idei első győzelmét csapatunk. Az első találat Béli Milán nevéhez fűződik, középpályásunk kétszer is eredményes volt szabadrúgásból. Új igazolásunk Hampuk Ádám háromszor vette be a Horvát kaput, Lőrincz Bence kétszer talált be, Vittman Ádám egyszer,Gerencsér Attila is szintén egyszer és eredményes volt jobb hátvédünk, Pál Dávid.
Csapatunk legközelebb szerdán lép újra pályára. A kaproncai mérkőzés helyett a Zala Megyei 1. osztályú Csács Nemesapáti csapatát fogadjuk hazai pályán 17:30-kor, az Olaj Bányász Stadionban!