Újabb győzelem hazai pályán Paksi SE ellen!

2022-09-14 Off By Németh Ferenc

Ezen a hétvégén hazai környezetben fogadtuk a Paks csapatát.

Benedek József vezetőedző:

Paksi SE új csapatnak számítanak a mezőnyben, így információnk vajmi kevés volt játékukról.
Annyit tudtunk, hogy futsallos környezetből jönnek, így a rövid passzos, kombinatív játék valószínűleg kedvez nekik.
A 9. percben Köröcz B. mélységi passzát Sóstai L. helyezte a kapuba 1:0. Majd 10 perccel később Gergelics C. lőtt a kapuba egy formás támadást követően 2:0.
Jól kezdtünk nagyon, de itt ráültünk az eredményre. Ez meg is bosszulta magát. A 31. percben egy 18-20 méterről a léc alá tartó lövés akadt meg a hálónkban 2:1.
Figyelmeztetésnek nem volt rossz.
A félidő vége előtt kijöttünk a hullámvölgyből. A 44. percben Nagy-Fáró D. talált a kapuba, majd Szollár B. végezhetett el sikeresen egy büntetőt. Így 4:1-el pihentünk.
A második játékrészben koncentráltabban, kompaktabban játszottunk, végig az ellenfél térfelén.
A 86. percben Szollár B. helyezett a hosszúba, majd a 93. percben Köröcz B. köszönt be a vendégek kapujába, ezzel az eredményt 6:1 -re állítva be.
Azt gondolom, megérdemelt győzelmet arattunk, a jól küzdő paksiak ellen. Kezd kialakulni a játékunk.
Remélem ilyen “kihagyásaink” nem igen lesznek a továbbiakban, mint volt az első játékrészben.

Női NBII. Nyugati csoport 3. forduló FC Nagykanizsa – Paksi SE (4-1) 6-1

Összeállítás: Andor T., Molnár R., Gergelics C.(Pintér D.), Farkas Cs., Németh P.(Molnár R.), Szollár B., Sóstai L., Szabó Zs., Nagy-Fáró D., Vizi Sz.(Szeibert N.), Köröcz B.

Kispad: László Zs., Szokol D.

Gólszerzők: Sóstai L., Gergelics C., Nagy-Fáró D., Köröcz B., Szollár B. (2)