Vereség Budaörs otthonában!

2023-04-27 Off By Németh Ferenc

Benedek József vezetőedző:

Egy nagyarányú vereség után a hétvégén a bajnok aspiráns Budaörs vendégei voltunk.

Felkészülésünket a védekezésre koncentráltuk, és bíztunk benne, hogy összeszedettebbek, és kompaktabbak leszünk.

A várható forgató könyv szerint zajlott az első játékrész. Beszorítottak bennünket a térfelünkre, kontra próbálkozásaink elakadtak. A 20 perc környékén kaptuk az első gólt, majd a másodikat a félidő hajrájában. A második szettben tovább gyúrtuk egymást. A játék képe annyiban változott, hogy valamelyest enyhült a hazai csapat nyomása, jóllehet így is 73. és a 80 percben betaláltak kapunkba. Így a vége 4:0 – ás vereség.

Nálam elég ritka, hogy vereség után dicsérem a lányokat, de most azt kell mondjam: Minden elismerésem! Ez a mutatott fegyelmezett és szervezett játéknak, a mentalitásnak szól. Akaratlanul is felraktunk egy “lécet” amit innentől nem illik leverni.

Női NB II. Nyugati csoport 17. forduló Budaörs – FC Nagykanizsa 4 – 0 (2-0)

Összeállítás: Andor T., Molnár R., Gergelics C.(Pinér D.), Farkas Cs.(Molnár R.), Németh P.(Balassa D.), Szollár B., Sóstai L., Balassa A., Szabó Zs., Nagy-Fáró D., Báder M.

Csere: Molnár R., Balassa D., Pintér D.