Együttműködési megállapodást kötöttünk!

2025-03-26 Off By Németh Ferenc

Pénteken Zalaegerszegen került aláírásra az az együttműködési dokumentum a ZTE FC-vel, melyben az eddigi években is már jól működő szakmai és tehetséggondozó kapcsolatunkat tovább erősítettük és dokumentáltuk. Az együttműködés célja a Zala megyei labdarúgás közös fejlesztése, és azon tehetségek megtalálása a megyében, akik arra hivatottak, hogy minél magasabb szintre jussanak.

Az együttműködési megállapodást Kiemelt Körzetközpontként a Hévíz Sk, és az FC Nagykanizsa, míg Tehetségközpontként a ZTE FC írta alá. Az eseményen jelen volt Németh Ferenc klubigazgató és Bene Gábor szakmai vezető.

Bene Gábor szakmai vezető: Azt gondolom, hogy az elmúlt években is nagyszerű szakmai kapcsolatot ápoltunk a ZTE utánpótlásával, és mindig nyitottunk voltunk arra, hogy a tehetségek magasabb szintre jussanak. Nagy öröm számunkra, amikor azt látjuk, hogy minden korosztályunkból vannak TK-szinten is meghatározó játékosaink, és továbbra is közösen gondolkodva a ZTE-vel próbáljuk a tehetségek útját egyengetni, és a legjobb megoldásokat megtalálni számukra a továbblépéshez.

A pénteki programban Bozsik József a Nafta Lendva vezetőedzőjének prezentációját is meghallgattuk több kanizsai utánpótlás edzővel együtt.

#hajrákanizsa#kanizsaifoci#fcnagykanizsa_up#