Bajnoki mérkőzések edzői értékelése

U17 Nagykanizsa-Siófok 2-1 (1-0)
Gól: Józsa Ádám, Kocsis József
Jók: Németh Pál., Kocsis József, Rodek Zoltán.

A mérkőzés első félidejében a mi akaratunk érvényesült, már akkor el kellett volna dönteni a mérkőzést, valamint sokkal higgadtabban kell játszanunk 2-0-ás vezetés után.
Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez, Füzesi Péter csapatkapitányunknak pedig mielőbbi felépülést kívánok!

Szabó Benjámin vezetőedző

U19 Holler UNFC Dunaföldvár – FC Nagykanizsa : 0 – 12 (0 – 5)
Gl : Horváth Márk (3)
Csavari Benjamin (3)
Rába Adrián (2)
Szilágyi Alexander (2)
Szabó Martin
Hantos András

Meggyőző,magabiztos, jó játékkal sikerült előrukkolnunk a Dunaföldváriak szerény képességű csapata ellen!
Csapatunkat dicséret illeti megfelelő motiváltsága és fegyelmezett játéka miatt is!
Ritkaság számba menő dolog hogy a jók közé a mai napon az egész csapatot szeretném jelölni hisz minden játékosunk tudása legjavát nyújtotta!
Gratulálok,csak így tovább!

Németh István vezetőedző

U17 Holler UNFC-Nagykanizsa 4-1 (2-1)
Gól: Bogdán Dávid
Jók: Berkes Dávid

Elfogadhatatlanul lélektelen és akarat nélküli játékkal kaptunk ki egy jóval gyengébb képességű csapat ellen.

U15 FC Nagykanizsa- Holler UNFC 9-2 (4-0)
A kezdeti akadozó játékunkat az első félidő második felére elhagytuk ezzel el is döntöttük a mérkőzést a szünetre. Csapatunk győzelméhez mindenki hozzátette a magáét és így sok góllal vettük a mérkőzést. Mindenkinek játéklehetőséget tudtam biztosítani, legalább 30 percet. Az eddig gyakoroltakból jó pár dolgot visszaláttam a pályán.
Gólszerzők: Horváth Á.(3), Macedo De Sousa (2), Rákhely P.(2), Sámi B., Tersztenyák B.
Jók: egész csapat

Csáki József vezetőedző

U14 FC Nagykanizsa – Holler UNFC (1-2) 1-8.

A mai mérkőzésen mélyen a tudása alatt játszott a csapat, csak 15-20 percig voltunk méltó ellenfelei a Holler Fc-k, akik megerőltetés nélkül könnyű győzelmet arattak felettünk!
Góllövő Bogdán Martin
Jók: senkit nem lehet kiemelni a mai mérkőzésen!

Ifjovics Ferenc vezetőedző

U12 FC Nagykanizsa – ETO FC Győr 0:3

A 2. fordulóban az ETO FC Győr csapatát láttuk vendégül. A múlt heti mérkőzésen tapasztalt védekezési hibák miatt, a héten nagyon sokat gyakoroltuk az egyéni és kis csoportos és csapatvédekezést is.

A játékosaim az első félidőben nagyon fegyelmezetten betartották a megbeszél taktikát, az ellenfél szinte csak egyéni hibákból tudott helyzetbe kerülni.

Sajnos két alapemberünk is megsérült az első félidőben, ami rányomta a bélyegét a mérkőzés hátralévő részére.

A 2. félidő elején egy labdavesztés után, egy gyors kontrából megszerezte a vezetés az ETO. A játékosaim próbálkoztak az egyenlítéssel, de a végső kulcspasszokba sokszor hiba csúszott.

A végére nagyon elfáradtunk, amit az ETO kihasznált, és az utolsó 10percben kaptunk még 2 gólt.

A vereség ellenére gratulálok minden játékosomnak, mert a taktikai utasításaimat végig betartva játszottak.

A csapatból Lovrek Dejan nyújtott kimagasló teljesítményt.

Biztos vagyok benne, ha az edzéseken ilyen marad a hozzáállás, az eredményben is meg fog mutatkozni.