Első bajnoki mérkőzésünk vereséggel zárult!

2022-09-05 Off By Németh Ferenc

ASTRA HFC KFT. csapatához látogattunk. Bizakodva vártuk az első fordulót.

Domján Péter U14 vezetőedző:

Az első 25 percben beigazolódott a sejtésem. A hajnali indulás és 3 órás út meglátszott a lányokon. A mérkőzés elején kapott büntető, majd rá egy figyelmetlen hiba gyorsan vezetéshez juttatta az ellenfelet. Sajnos a harmadik gól megpecsételte a meccs kimenetelét.
A második 25 percben a feladat az volt hogy találjon magára a csapat. Ami őszintén szólva megmutatta az egység erejét. Összeszedettebb és motiváltabbak lettünk. Ebben a játékrészben 0:0 lett az eredmény.
Az utolsó harmadban sajnos frissíteni nem tudtam, így benne volt a hiba lehetősége, ami még 2 gólt eredményezett. Kialakult a 0:5-ös végeredmény.
Mégis büszke vagyok a csapatra a kitartásukért, küzdeni tudásukért, és arra, hogy nem adták fel egy percig se. Sokat kell még dolgozni a csapattal, de ők is készen állnak rá.
Ezúton is gratulálok az ASTRA csapatának és további sok sikert!