Hazai környezetben fogadtuk az FTC csapatát!

2022-10-20 Off By Németh Ferenc

Domján Péter vezetőedző:
Sajnálatos módon az első játékrészben mindenki saját maga alatt teljesített, úgy látszott megijedtünk ellenfelünktől, így 2 gólos előnyre tettek szert megérdemelten, bár a mi hibáinkból.
Szünetben fejben kellett összeszedni a játékosokat, és elhitetni, hogy felkészültek a meccsre. Így is lett Fülöp J. révén szépítettünk 1:2. Úgy nézett ki a második harmadot sikerül megnyerni, és úgy tudunk a harmadik harmadra fordulni, hogy nyílt mérkőzés legyen, de egy pillanatnyi kihagyás elég volt a lefújás előtt és újabb gólt kaptunk-1:3, kialakítva a végeredményt.
Harmadik harmadban, sorra akadályoztuk meg a támadásokat, és helyenként szép támadásokat vezettünk. Gól már nem született.
Összességében megérdemelten vitte el a Fradi a 3 pontot. De az első ajándék 25 percet leszámítva, nem érdemeltünk vereséget.
Mindig azt mondom ki lehet kapni, csak nem mindegy hogyan.
Az utolsó 50 percet figyelembe véve “partiban” voltunk, és ez visz tovább, erre alapozunk. Nem régóta dolgoznak együtt a lányok, de hatalmas a fejlődés
Gratulálok ellenfelünknek, és a saját csapatomnak is.

Leány Regionális U-14 HNP Dél-Nyugati csoport 7. forduló FC Nagykanizsa-FTC Zrt. 1-3 (0-2)

Összeállítás: Feurer M., Nagy J., Fülöp J., Marics M., Baj V., Heiszter H., Bogdán F., Kepe K., Bergmann D.

Csere: Szabó V.
Góllövő: Fülöp J.