2022-11-04 Off By Németh Ferenc

Domján Péter edző:

Szintén egy most alakult ujjonc csapathoz látogattunk. Nem tudtam mire számíthatunk, de felkészült csapattal érkeztünk.
Első félidő:
Feszülten és kapkodva kezdtük a mérkőzést, a kapu előtt nem voltunk higgadtan, de szerencsére sikerült betalálni 2-szer az első 7 percben. Innentől kezdve kiegyenlített lett a mérkőzés. Több gól nem is esett a felidőben.
Második félidőben már játékban és gólokban is fölé tudtunk nőni ellenfelünkön. Helyenként már igazi futsalos támadásokat vezettünk. 8 gólig jutottunk, ellenfelünk csak szépíteni tudott, egy szabadrúgást követően. Hozzá kell tenni, hogy élmény volt a sok néző előtt játszani egy ilyen sportcsarnokban, és úgy érzem kiszolgáltuk őket szemnek is szép gólokkal, bombagólokkal. Persze gondolom belül nem örültek a sikerünknek.
Jó úton haladunk, és meg kell említenem, hogy a bajnokság jelen állása szerint 4 játékosunk is ott a góllövő lista élén. 1.Szollár Bernadett  6 góllal, 2. Szabó Zsuzsanna 5 góllal, 3. Köröcz Bianka 4 góllal, 5. Buncsák Réka 2 góllal.
Ez mutatja a csapat erejét, bárki képes a gólszerzésre. Remélem nem fogy el a lendület.
A VESC Csapatának további sok sikert kívánunk!

Női Futsal NB II. Nyugati csoport 3. forduló Veszprémi ESC – FC Nagykanizsa 1-8 (0-2)

Összeállítás: Andor T., Szollár B., Sóstai L., Szabó Zs., Köröcz B.

Csere: Buncsák R., Vizi Sz., Nagy-Fáró D.

Góllövők: Szollár B. (2), Szabó Zs. (2), Buncsák R., (2), Köröcz B., Vizi Sz.