Leány U14 újabb hazai mérkőzés. Az MTK csapatát fogadtuk!

2022-11-04 Off By Németh Ferenc

Domján Péter vezetőedző:

Azzal kell kezdenem, hogy sajnos a mai napon hadilábon álltunk a helyzetkihasználással.
Az első harmadban itt is ott is adódtak lehetőségek, bár szinte csak mezőnyjátékos fojt.
A második harmadra nőtt a fölényünk, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, de sajnos a foci törvénye ilyen, egy kavarodás után nem tudtunk felszabadítani, majd a kapura tartó lövés a vizes talajon a kapusunk hasa alatt csúszott be, majd egy szerintem nem tudatos (ha az akkor gratulálok az ellenfél játékosának) távoli félpályás labda hullott be a kapunkba 0:2 lett az eredmény.
Harmadik harmad
Egykapuztunk végig, felborult a pálya. Szinte végig az ellenfél kapuja elött folyt a játék, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket. Rengeteg kapufa és ziccer maradt ki.
Elkeseredésre semmi okunk nincs a játék képe alapján. Erőnlétben és tudásban nem maradtunk alul ellenfelünknél. Látszik a csapaton az elszántság és a kitartás. Amin pluszba kell dolgoznunk az a higgadtság és koncentráció.

Leány Regionális U-14 HNP Dél-Nyugati csoport 8. forduló FC Nagykanizsa – MTK Hungária FC 0-2 (0-0)

Összeállítás: Feurer M., Nagy J., Fülöp J., Marics M., Baj V., Heiszter H., Bogdán F., Kepe K., Bergmann D.,

Csere: Szabó V.