Leány U16 HR – RENT Kozármisleny csapata látogatott el hozzánk!

2022-11-04 Off By Németh Ferenc

Domján Péter megbízott másodedző:
Ismerve a Kozármislenyi (Novai) csapatot, jól feltudtuk készíteni lányainkat az ellenfélre.
Az első félidőben, minden úgy zajlott ahogy megbeszéltük. Gyors vezetést szereztünk, majd átadtuk kicsit a játékteret, fárasztva ellenfelünket stabil védekezéssel, labdatartással. Majd az utolsó 10-15 percben mentünk feljebb aminek még 2 gól lett az eredménye, így alakult ki a 3:0-ás félidő, és szünetre a megnyugtató előny.
Második félidő:
Minden taktikai utasítást betartva és megvalósítva kezdtük a második félidőt. Mivel zártan próbáltak védekezni, arra kértem a lányokat, hogy többször kerüljünk mögéjük a széleken és döntsük el a mérkőzést. Alig 6 perc játék után még 3-szor betaláltunk. Majd a lefújásig még 3 gólt szereztünk, így alakult ki a 9:0-ás végeredmény.
Öröm egy ilyen csapattal dolgoznunk, mind edzésen mind a mérkőzéseken.
Ellenfelünknek további sok sikereket kívánunk!

Leány Regionális U-16 HNP Dél-Nyugati csoport 6. forduló FC Nagykanizsa-HR-RENT Kozármisleny 9-0 (3-0)
Összeállítás: Vékási F., Kápics K., Miklós M. L., Nagy J., Fülöp J., Bogdán F., Pintér D., Horváth D., Báder M.,

Csere: Baj V., Kepe K.

Góllövők: Fülöp J. (4), Miklós M.L. (3), Nagy J., Báder M.