Hétköznapi fordulóban utaztunk Csepelre.

2022-11-14 Off By Németh Ferenc

Domján Péter vezetőedző:

Álmosan kezdtük a találkozót, aminek az lett a vége, hogy vezetéshez jutott a hazai csapat. Sok egyéni hibával kezdtünk, és jól jött a szünet. Innentől kezdve átvettük az irányítást, koncetráltabb lett a játékunk. Elvétve jutottak el a kapunkig, amit jól hatástalanítottunk. Stabilizálódott a mezőnyfölényünk, és már csak a gól hiányzott 4-szer sikerült is, így alakult ki a végeredmény 1:4. Úgy gondolom egy könnyű mérkőzést tettünk-tettek nehézzé 25 percig (ami nem feltétlen a mi hibánk), de onnantól kezdve végig uraltuk a mérkőzést, megérdemelten hoztuk el a 3 bajnoki pontot.

Leány Regionális U-14 HNP Dél-Nyugati csoport Csepel FC Kft.- FC Nagykanizsa 1-4 (1-0)

Összeállítás: Feurer M., Nagy J., Baj V., Fülöp J., Marics M., Heiszter H., Bogdán F., Kepe K., Bergmann D.

Csere: Szabó V.

Góllövők: Fülöp J. (2), Bergmann D. (2)