Leány U16-os csapatunk is elkezdte a tavaszi szezont!

2023-03-23 Off By Németh Ferenc

Szollár Bernadett vezetőedző:

Nagy lelkesedéssel várta mindenki az első mérkőzést. Siófok csapatát fogadtuk hazai pályán. Lányok magabiztosan álltak a mérkőzéshez, hiszen ősszel 11-2re tudtunk nyerni idegenbe.

Mérkőzést jól kezdtük, hiszen megszereztük a vezetést, utána visszaestünk pontatlan passzok, gyenge csapatjáték volt jellemző. Így 4-3as vendég vezetéssel mentünk a félidőre.

Második félidőben is ugyan ott folytatta a csapat ahol abbahagyta. Több helyzetünk volt, amit nem sikerült kihasználni. Ami az ellenfélre nem mondható el. Minden bement nekik, ami nekünk nem.      8-3as vendég siker lett a mérkőzés eredménye.

Leány Regionális U-16 HNP Dél-Nyugati csoport 10. forduló FC Nagykanizsa – Siófok Bányász SE 3-8 (3-4)

Összeállítás: Bogdán Z., Kápics K., Miklós M., Nagy J., Fülöp J., Bogdán F., Pintér D., Baranyai M., Báder M.

Csere: Szeghy E., Marics M., Vékási F., Szabolcsi A., Kepe K.

Góllövők: Vékási F. (2), Pintér D.