Több mérkőzésen van túl Leány U16-os csapatunk!

2023-05-17 Off By Németh Ferenc

Leány Regionális U-16 HNP Dél-Nyugat csoport 14. forduló FC Nagykanizsa – UTE 0-4 (0-3)

Összeállítás: Bogdán F., Kápics K., Miklós M., Nagy J., Fülöp J., Vékási F., Pinér D., Kepe K., Báder M.

Csere: Bogdán Z., Marics M., Szabolcsi A., Matyók K.

Szollár Bernadett vezetőedző:

A biztos első helyezett UTE csapatát fogadtuk hazai pályán. Szerettünk volna egy szoros eredményt elérni, de sajnos már az első félidőben eldőlt a mérkőzés. Második félidőben próbáltunk szépíteni, amire volt is lehetőségünk, de ezek a helyzetek kimaradtak.

Leány Regionális U-16 HNP Dél-Nyugat csoport 16. forduló FC Nagykanizsa-Szentlőrinc SE 11-1 (4-0)

Csere: Bogdán Z., Marics M., Szabolcsi A., Matyók K., Szeghy E.

Góllövők: Báder M. (5), Pintér D. (3), Fülöp J. (2), Nagy J.

Szentlőrinc csapatát fogadtunk hazai pályán. Már a mérkőzés elején mi irányítottuk a játékot. Sok helyzetet alakítottuk ki. A kérdés csak az volt, hogy hányszor tudunk betalálni. Az első félidőben 4-0ra vezettünk már. Második félidőben ott folytattuk ahol az első félidőben abbahagytuk. 7-szer sikerült a kapuba találni még. Magabiztos győzelem volt.

Leány Regionális U-16 HNP Dél-Nyugat csoport 13. forduló FC Nagykanizsa – Airnergy FC 1-1 (1-0)

Csere: Marics M., Matyók K., Szeghy E.

Góllövő: Báder M.

Tudtuk, hogy nehéz bajnoki forduló vár ránk, ősszel is egy nagyon szoros mérkőzést játszottunk egymás ellen. Mi irányítottuk a játékot, több lehetőségünk is volt a gólszerzésre, de a kapu előtt nem tudtunk eléggé koncentrálni, így kimaradtak. Félidő végén egy jogos büntetőt ítéltek nekünk, amit Báder M. értékesített 1-0, mehettünk a szünetre. Második félidőben sok veszélyes támadásaink voltak, de gólt nem sikerült szerezni. A sok kimaradt helyzet megbosszulta magát, egy védelmi hiba után az ellenfél játékosa elé került a labda, aki nem hibázott 1-1. A mérkőzésen több gól nem született.

Leány Regionális U-16 HNP Dél-Nyugat csoport 15. forduló HR-RENT Kozármisleny – FC Nagykanizsa 0-13 (0-6)

Csere: Marics M., Matyók K., Szeghy E., Baranyai M.

Góllövők: Báder M. (4), Pintér D. (3), Fülöp J. (3), Nagy J., Vékási F., Marics M.

Szécsiszigetre utaztunk, ahol Kozármisleny vendégei voltunk. Mérkőzésen a cél az volt, hogy minél több támadást vezessünk, és azt gólra váltsuk. Az első félidőben 6-szor sikerült betalálni ellenfelünknek. Második félidőben is csak az ellenfél térfelén folyt a játék, sorra vezettük a támadásainkat. Nem volt kérdés a 3 pont sorsa. A mérkőzést 13-0-ra sikerült megnyernünk.