Döntetlennel kezdte a szezont női csapatunk!

2024-03-06 Off By Németh Ferenc

Benedek József vezetőedző:

Elkezdődött a tavaszi idény Hazai pályán a PVSK. csapatát fogadtuk. A tabellán sajnos elég közel kerültünk egymáshoz, de célunk a győzelem megszerzése volt. Ezt ígérte a papírforma is.

Egész mérkőzésen irányítottuk a játékot, labdabírtoklásban jók voltunk. A helyzet kihasználás viszont akadozott nem tudtuk jól befejezni támadásainkat. Ez az egy oldalú játék az 58. percben borult, mikor is betalált egy hátsó megingásunkat követően a vendégcsapat. Továbbra is nyomás alatt tartottuk ellenfelünket, akik megszállva saját 16-osukat védekeztek. A 88. percben tudtuk az eredményt egalizálni Domján-Köröcz B. révén. De a győzelem elmaradt. (1:1)

Bebizonyosodott ismét, hogy nem minden a labdabirtoklás. A támadó harmadban kell hatékonyabbnak lennünk.

Nyilván van ilyen mérkőzés amikor nem jön be semmi. Majd legközelebb jobb lesz, és a szerencse faktor is jobban kedvez majd.

Női NB II. Nyugati csoport 14. forduló FC Nagykanizsa – PVSK 1 – 1 (0-0)

Összeállítás: Sebők V., Molnár R., Gergelics C., Farkas Cs. (Balassa D.), Németh P., Szollár B., Sóstai L., Szabó Zs., Nagy-Fáró D. (Fülöp J.), Kaszás N. (Pintér D. (Vékási F.) ), Domján-Köröcz B.

Csere: Molnár R., Fülöp J., Balassa D., Vékási F., Pintér D., Gyergyák R.

Gólszerző: Domján-Köröcz B.