Közlemény! Szerdai és a csütörtöki edzések elmaradnak az utánpótlásban!

2021-11-03 Off By Németh Ferenc

Sajnos klubunk felnőtt csapatának keretének tagjai között több esetben is Covid pozitív mintát találtak az elmúlt napokban. A történések végett klubunk öltözőépületét, irodáit a holnapi napon kifertőtlenítjük, annak érdekében, hogy a gyerekeink biztonságban tudjanak sportolni, öltözőt használni, így a szerdai valamint a csütörtöki edzések minden korosztály számára elmaradnak! Azok a versenyző korosztályok (U16, U17, U19), akik a tervek szerint bajnoki mérkőzést játszanak a hétvégén, ők a pénteki napon edzenek majd, de kérünk minden szülőt, és játékost, hogy csak tünetmentesen és egészségesen engedjék a gyerekeket edzésre.

A hétvégi Bozsik rendezvények megrendezéséről pedig a holnapi napon születik majd döntés! Reményeink szerint a jövő héten már normális kerékvágásban tudunk dolgozni. Kérünk titeket, hogy együttműködésetekkel segítsétek a munkánkat, vigyázzunk egymásra!

#fcnagykanizsa#utánpótlás#hajrákanizsaifoci#