Döntetlen szagú mérkőzésen egy góllal jobbnak bizonyult a Sárvár!

2022-11-24 Off By Németh Ferenc

Két jó csapat találkozóján a vendégek egy pontrúgásból szerzett találattal megnyerték az U12-es mérkőzést.

U 12: Fc Nagykanizsa – Sárvár Fc 0-1 (0-0)

Összeállítás:Bácskai(Huszár),Budai(Gilicze),Lang,Szőke,Faragó(Horváth),Rodek,Traub(Pölcz),

Pongrácz(Huszár Ák.),Kálmán.

Kisharmadás Gábor vezetőedző:

Újra egy nagyon nehéz és jó mérkőzést játszottunk a jó erőkből álló Sárvár csapatát fogadtuk hazai környezetben, a megbeszéltek szerint, feltoltuk a védekezésünket a félpályáig, megpróbáltuk megakadályozni az ellenfélnek a labdakihozatalt. Kicsit megilletődötten kezdtük a mérkőzést, kapkodtunk, eladtuk a labdákat, utána kezdtünk megnyugodni és játékunk is letisztult elkezdtünk kombinatívan focizni. Szervezetten védekeztünk, a jó erőkből álló vendégek nem igen találták meg az ellenszert a játékunk ellen! Némi mezőnyfölényben játszottak az első félidőben, de helyzeteket nem tudtak kialakítani. Félidő 0-0. A második félidőben egy pontrúgásból, amit úgy gondolok, hogy elkerülhető lett volna megszerezték a vezetést, ami a végén kiderült a győztes találat volt és utána próbáltunk még feljebb jönni, nyomást gyakorolni az ellenfélre fölényben játszottunk, lehetőségeink is voltak, de azok kimaradtak! Összességében fegyelmezett, helyenként jó játékkal nagyon megnehezítettük a vendégek dolgát és a döntetlent megérdemeltük volna.