Jó formában az U14-es lányok!

2023-04-25 Off By Németh Ferenc

Domján Péter vezetőedző:

Joggal vártam a Paks elleni bravúros győzelem után a jó folytatást. Hazai pályán fogadtuk a Csepel együttesét. Az első 25 perces játékrészben ismerkedtek a csapatok. Sikerült a vezetést megszerezni, de fölényünk meddőnek bizonyult. A második és harmadik harmadra sikerült rendezni sorainkat, hibáinkat kijavítani. Ez már gólokban is megmutatkozott.

Leány Regionális U-14 HNP Dél-Nyugati csoport 16. forduló FC Nagykanizsa – Csepel Kft. 9-0 (1-0)

Összeállítás: Feuer M., Fülöp J., Nagy J., Bergamnn D., Heiszter H., Bogdán F., Marics M., Matyók K., Kepe K.

Csere: Baranyai M.

Góllövők: Fülöp J. (3), Kepe K.(3), Bergmann D., Heiszter H., Matyók K.

A dobogóért küzdő Szekszárdhoz látogattunk. Nem ígérkezett könnyű mérkőzésnek, hisz Ősszel vereséget szenvedtünk tőlük. Szinte napról-napra fejlődik csapatom, ez meg is látszott. Az első percben már letámadtunk, aminek egy gyors gól lett az eredménye. Majd szép lassan, de biztosan őröltük fel az ellenfelet. Végig mi irányítottunk. Fölényesnek mondható győzelemmel térhettünk haza. Gratulálok csapatomnak!

Leány Regionális U-14 HNP Dél-Nyugati csoport 17. forduló Szekszárd UFC – FC Nagykanizsa 0-8 (0-2)

Összeállítás: Feurer M., Bergmann D., Heiszter H., Bogdán F., Marics M., Torma L., Matyók K., Kepe K., Baranyai M.

Csere: Horváth Zs.

Góllövők: Bergmann D.(4)., Matyók K. (2), Heiszter H., Baranyai M.