Leány U14-es csapatunk minden mérkőzését megnyerte eddig.

2024-04-17 Off By Németh Ferenc

Leány Regionális U-14 HNP Dél-Nyugati csoport  FC Nagykanizsa – Tolna Mözs FSE 3 – 0

Játék nélküli 3  pont

Domján Péter vezetőedző:

A 3.helyről kezdtük meg a folytatást. Nagyon vártuk a kezdést. Én személy szerint kíváncsi lettem volna a meccsre normális méretű pályán. Ez sajnos nem jött össze, mivel az ellenfél lemondta a mérkőzést.

Leány Regionális U-14 HNP Dél-Nyugati csoport FC Nagykanizsa – Szentlőrinc 14 – 1

Összeállítás: Feurer M., Domján L., Szabó V., Heiszter H., Németh, Pór S., Torma L., Kiss R., Bódi Cs.

Csere: Horváth Zs.

Góllövők: Heiszter H. (9), Szabó V. (4), Pór S.

Kötelező győzelem hazai pályán

A bajnokság 2. de nekünk az első tavaszi fordulóban fogadtuk a Szentlőrinc csapatát hazai pályán. Kellően motiváltak voltak a lányok végre bajnoki. Nagyon jól indult a mérkőzés az első percben már betaláltunk Heiszter Hanna révén. Ezt negyedóra leforgása alatt megtriplázta. Majd a második negyedet úgy kezdtük ahogy az elsőt. Szabó Villő húzott egy váratlant és talált be. Kapunk ritkán forgott veszélyben. A végeredményt illetően gratulálok a két gólvágónknak. Hanna 9- szer, míg Villő 4-szer zörgette meg a hálót.

Leány Regionális U-14 HNP Dél-Nyugati csoport FC Nagykanizsa – Pécsi Vasutas SK 7 – 1

Nehéz meccs, de biztos győzelem

Összeállítás: Feurer M., Domján L., Szabó V., Heiszter H., Németh, Pór S., Torma L., Kiss R., Horváth Zs.

Csere: Bódi Cs.

Góllövők: Heiszter H. (4), Szabó V. (3)

Tavalyi egymás elleni csatából kiindulva egy könnyű mérkőzésre volt kilátás. De nem igy lett. Egy jól küzdő Pécsi csapattal találkoztunk. Bár a helyzeteink megvoltak, de elég nehezen szereztük meg a vezetést a 27. percben. A végére azért kijött a különbség, elfáradt ellenfelünk. Az akarás döntötte el a meccset nem a játék. Gratulálok a Pécs csapatának.

Leány Regionális U-14 HNP Dél-Nyugati csoport FC Nagykanizsa – Dunaújvárosi PASE 14 – 1

Remek, látványos játékkal múltuk felül Dunaújváros csapatát

Góllövők: Heiszter H. (9), Szabó V. (4), Németh

A mai nap játszott talán csapatom a legjobban, bár vannak még hibák. Edzőkollégámmal dolgozunk is ezeken. Az indulás óta egyre jobbak a lányok, mint mentálisan és taktikailag. Szinte lemásolták az idén első mérkőzést eredmény tekintetében. Heiszter Hanna ismét 9-szer, Szabó Villő megint 4-szer. Játékban óriási javulás minden csapatszinten. Büszke vagyok a játékosaimra. Sőt el kell mondjam, ilyen melegben jól is esett a csapattól kapott zuhany meccs végén.